MUNKAADÓKNAK
      Álláshírdetés feladása
      Gyorsan létrehozható hírdetések
      Ingyenes regisztráció
      MUNKAVÁLLALÓKNAK
      Naprakész, friss álláshirdetések
      Megbízható álláshirdetések
      CÉG HIRDETÉS
      Egyszerűen, gyorsan létrehozható
      hirdetések.Üzleti kapcsolat
      Nagy látogatottság..
      Elektronikai szakembereket keresünk külföldi munkára nettó 1800EUR-tól
      Euromunka Kft.
      Feladatok:
      Hollandiai megbízóink számára folyamatosan keresünk többéves tapasztalattal rendelkező szakembereket a következő munkaterületekre:
      - elektromos szerelők
      - villanyszerelők
      - ipari villanyszerelők
      - nagyfeszültségű villamoshálózat-szerelők
      - elektrotechnikusok

      Elvárások:
      - Releváns tapasztalat az adott szakterületen
      - Min. középszintű német/angol/holland nyelvtudás
      - Precíz, megbízható, önálló munkavégzés

      Amit nyújtunk:
      - Hivatalos, bejelentett munkaviszony Hollandiában
      - Folyamatos kezdési lehetőség
      - Fizetés: min. nettó 10,40 Euró óránként (adók, szállás, egészségbiztosítás díjának levonása után), ami a tapasztalattól vagy megbízástól függően tovább emelkedhet
      - Teljes munkaidő
      - Szállás biztosított!
      - Hosszabb távú munkalehetőség
      - A megbízó holland cég intézi: bejelentés, egészségbiztosítás, munkaszerződés
      - Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség!

      Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük regisztráljon a weboldalunkon: www.euromunka.hu (Ha korábban már regisztrált nálunk, küldjön e-mailt az info@euromunka.hu e-mail címre, a munkakör megjelölésével és legfrissebb önéletrajzával!)
      Magán-munkaerőközvetítői nyilvántartásba vételi szám: 5529-1/2009
      Elvárások:
      Minimális elvárt végzettség: alapfokú
      Beszélt nyelvek: angol, német, holland
      Jogosítvány: B
      Elvárt szakmai tapasztalat: 3-5 év
      Előny:
      - Jogosítvány, - Saját autó