MUNKAADÓKNAK
      Álláshírdetés feladása
      Gyorsan létrehozható hírdetések
      Ingyenes regisztráció
      MUNKAVÁLLALÓKNAK
      Naprakész, friss álláshirdetések
      Megbízható álláshirdetések
      CÉG HIRDETÉS
      Egyszerűen, gyorsan létrehozható
      hirdetések.Üzleti kapcsolat
      Nagy látogatottság..
      Gumiszerelő munkatárs
      Alfa-Radiál Plusz Kft.
      Feladatok:
      Cégünk, az Alfa-Radiál Plusz Kft. 1994-ben alakult Martonvásáron. Magyar tulajdonú, családi vállalkozás vagyunk.
      Fő tevékenységeink: autószerviz, műszaki vizsgabázis, alkatrész értékesítés.

      Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére: Gumiszerelő

      Pozíció leírás: Gumiabroncsok, tömlők javítása.

      Feladatok:
      - a gépkocsi kerekének leszerelése, a gumiabroncs szabaddá tétele
      - a sérülés megkeresése, megjelölése
      - a javítandó felület zsírtalanítása, csiszolása, érdesítése és felkenése ragasztóanyaggal
      - a gumi ragasztása hideg- vagy melegeljárással
      - a javított gumifelület megtisztítása, az abroncs összeszerelése, a kerék visszaszerelése

      Az álláshoz tartozó elvárások:
      jó kommunikációs készség
      rendszerető, precíz munkavégzés
      csapatmunka

      Amit kínálunk:
      versenyképes fizetés
      szakmai fejlődés
      stabilitás

      Fényképes szakmai önéletrajzokat ide kérjük: info@alfaradial.hu
      Elvárások:
      Minimális elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
      Elvárt szakmai tapasztalat: 1-2 év, ill. pályakezdők jelentkezését is várjuk