MUNKAADÓKNAK
      Álláshírdetés feladása
      Gyorsan létrehozható hírdetések
      Ingyenes regisztráció
      MUNKAVÁLLALÓKNAK
      Naprakész, friss álláshirdetések
      Megbízható álláshirdetések
      CÉG HIRDETÉS
      Egyszerűen, gyorsan létrehozható
      hirdetések.Üzleti kapcsolat
      Nagy látogatottság..
      Hollandiai építőipari munka
      Feladatok:
      Hollandiai partnercégeinkhez folyamatosan keresünk tapasztalattal rendelkező építőipari szakembereket, akár 2 fős csoportokba a következő munkaterületekre:
      - Burkolók
      - Vasbetonszerelők
      - Kőművesek
      - Nyílászáró-beépítők, homlokzat- és panelszerelők
      - Víz-gáz-fűtésszerelők
      - Betonozók
      - Vakolók
      - Ácsok, tetőácsok, épületasztalosok
      - Zsaluzóácsok
      - Tetőfedők, bádogosok
      - Gipszkarton-szerelők
      - Szobafestők, glettelők
      - Állványozók

      Elvárások:
      - Releváns tapasztalat az adott szakterületen
      - 2 főből legalább 1 fő középszintű német/angol/holland nyelvtudással rendelkezzen
      - Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
      - Megfelelő motiváció

      Amit nyújtunk:
      - Hivatalos, bejelentett munkaviszony Hollandiában
      - Folyamatos kezdési lehetőség
      - Fizetés: min. nettó 10.40 euró óránként (adók, szállás, egészségbiztosítás díjának levonása után), ami a tapasztalattól vagy megbízástól függően tovább emelkedhet
      - Teljes munkaidő
      - Szállás biztosított!
      - Hosszabb távú munkalehetőség
      - A megbízó holland cég intézi: bejelentés, egészségbiztosítás, munkaszerződés
      - Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség!

      Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük regisztráljon a weboldalunkon: www.euromunka.hu (Ha korábban már regisztrált nálunk, küldjön e-mailt az info@euromunka.hu e-mail címre, a munkakör megjelölésével és legfrissebb önéletrajzával!)
      Magán-munkaerőközvetítői nyilvántartásba vételi szám: 5529-1/2009.
      Elvárások:
      Minimális elvárt végzettség: középfok
      Szakterület: építőipar
      Beszélt nyelvek: angol, német, holland
      Jogosítvány: B
      Elvárt szakmai tapasztalat: 3-5 év
      Előny:
      - Jogosítvány, saját autó