MUNKAADÓKNAK
      Álláshírdetés feladása
      Gyorsan létrehozható hírdetések
      Ingyenes regisztráció
      MUNKAVÁLLALÓKNAK
      Naprakész, friss álláshirdetések
      Megbízható álláshirdetések
      CÉG HIRDETÉS
      Egyszerűen, gyorsan létrehozható
      hirdetések.Üzleti kapcsolat
      Nagy látogatottság..
      Marketing asszisztens állás
      Feladatok:
      Nemzetközi piacon jelenlévő data exploration appunk marketingtevékenységében való részvételhez keresünk munkatársat Kecskemétre.

      Feladatok:
      - Online és offline marketing kampányok és promóciók megvalósításában való aktív részvétel
      - Social media csatornák kezelése, posztok szerkesztése, hirdetések kezelése, elemzések készítése
      - Hírlevelek szerkesztése és kiküldése
      - Kapcsolattartás nemzetközi és hazai partnerekkel, bloggerekkel
      - A cég képviselete meetingeken, konferenciákon
      - Cégünk által szervezett szakmai továbbképzéseken, konferenciákon, konzultációkon, workshop-okon való aktív részvétel

      Elvárások:
      - Szakirányú tapasztalat
      - Legalább középfokú angol nyelvtudás
      - Office termékek felhasználói szintű ismerete
      - Social médiában való jártasság
      - Adwords, Analitycs, Mailchimp ismerete
      - Képszerkesztő szoftverek (pl. Photoshop, Canva, Piktochart)

      Amit kínálunk:
      - Izgalmas marketing tevékenységben való részvételt
      - Szakmai továbbképzéseket és konferenciákat
      - Legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzést (ergonomikus székek, klíma, -modern munkaeszközök, flipchart, kivetítő, saját asztal)
      - Inspiráló szakmai légkör, brainstorming-ok
      - Mindenhez közel lévő, belvárosi erkélyes irodát
      - Fiatal, dinamikus csapatot
      - Véleményedre nyitott vezetőséget
      - Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt
      - Versenyképes fizetést

      Jelentkezz, ha:
      - Szeretnél részt venni egy data science app nemzetközi piacra vitelének mindennapjaiban
      - Motivált vagy, és folyamatos igényed van a tanulásra és a személyes fejlődésre
      - Vonzanak a kreatív feladatok, de lelkiismeretesen végzed az adminisztrációt is
      - Otthon érzed magad a social media felületeken

      Jelentkezésedet a job.marketing@answerminer.com e-mail címen várjuk.

      Jelentkezéshez szükséges:
      - Fényképes önéletrajz
      - Motivációs levél
      - Fizetési igény

      Érdeklődni a következő telefonszámon tudsz Alexandránál: +36 (30) 489-5551
      Elvárások:
      Minimális elvárt végzettség: főiskola/egyetem/szakiskola
      Szakterület: marketing, média, pr
      Beszélt nyelvek: angol - nagyon jó nyelvismeret