MUNKAADÓKNAK
      Álláshírdetés feladása
      Gyorsan létrehozható hírdetések
      Ingyenes regisztráció
      MUNKAVÁLLALÓKNAK
      Naprakész, friss álláshirdetések
      Megbízható álláshirdetések
      CÉG HIRDETÉS
      Egyszerűen, gyorsan létrehozható
      hirdetések.Üzleti kapcsolat
      Nagy látogatottság..
      Promóciós munka fiataloknak azonnali kezdéssel!
      Feladatok:
      Keresed a helyed? Folyamatosan pörögsz és lendületben érzed magad? Nem tudod elképzelni, hogy a négy fal között egy csendes helyen dolgozz? Állandóan beszélsz, be sem áll a szád? Unalmas, monoton hétköznapokból menekülsz?
      Szeretnéd, ha a munkatársaidból állhatna a baráti köröd is? Megbízható, mindig életvidám emberek vegyenek körül? Mindennapos csapatépítésre vágysz? Van egy jó hírem, megtaláltad!

      Legyél akár fiú, akár lány: – ha profi kommunikációs szintet képviselsz
      – ha szeretnél folyamatosan nyüzsgő munkát, – ha szeretnéd, hogy végre szabadon beszélhess és ez legyen a munkád,

      akkor gyere hozzánk, egy országos hálózattal rendelkező szegedi promóciós ügynökséghez, host/hostess munkakörbe.

      Dolgozol valahol? Tanulsz még? Nem gond! Főállásként vagy mellékállásként is végezheted.

      Amit mi adunk Neked:
      Rugalmas munkaidő, beosztás
      Bejelentett munka
      8 órás munkaidő
      Nettó 1000 Ft/ óra
      Bónuszok, juttatások
      Fiatalos, jó hangulatú csapat.
      Nap végi kifizetés.
      Csapatépítő tréningek
      Egyéni fejlődési lehetőség

      Amit elvárunk Tőled:

      Magabiztos fellépés
      Igényes, ápolt megjelenés
      Minimum 3 munkanap vállalása.

      Profi kommunikációs szintet képviselsz

      Előny:
      B kategóriás jogosítvány megléte

      Ha úgy érzed, hogy a szívedből szóltam és erre vágysz, akkor küldd el az
      önéletrajzodat a hostessoneletrajz@gmail.com email címre.
      Elvárások:
      Minimális elvárt végzettség: nem szükséges
      Szakterület: nem szükséges
      Beszélt nyelvek: nem szükséges