MUNKAADÓKNAK
      Álláshírdetés feladása
      Gyorsan létrehozható hírdetések
      Ingyenes regisztráció
      MUNKAVÁLLALÓKNAK
      Naprakész, friss álláshirdetések
      Megbízható álláshirdetések
      CÉG HIRDETÉS
      Egyszerűen, gyorsan létrehozható
      hirdetések.Üzleti kapcsolat
      Nagy látogatottság..
      RENDSZERMÉRNÖK GYAKORNOK
      NETCLASS Kft.
      Feladatok:
      Nagyvállalati szoftverfejlesztéssel és információ-technológiai megoldásokkal foglalkozó, 2010-ben alapított, magyar tulajdonban lévő vállalkozás, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

      Főbb feladatok, munkák:
      - Egyedi infrastrukturális fejlesztési irányzatok kivitelezése
      - Részvétel hálózatbiztonsági és a több területre kiterjedő komplex projektek támogatási munkáiban
      - Hibabejelentések és változáskérelmek megoldása távoli és helyszíni beavatkozással
      - Hálózat- és rendszer-felügyeleti megoldások üzemeltetése
      - Ügyfelek szakmai támogatása
      - Rendszerdokumentációk készítése

      Az álláshoz tartozó elvárások:
      - Hálózati ismeretek
      o Általánosan használt protokollok és azok működési mechanizmusainak ismerete
      o Különböző gyártói router-ek/switch-ek üzemeltetése (pl.: Mikrotik, TP-LINK, Cisco, Zyxell)
      o Vezeték nélküli megoldások ismerete
      o Tűzfal működésének elvi ismerete
      o VPN protokollok ismerete (pl.: OpenVPN, PPTP, L2TP)
      - Rendszergazdai ismeretek
      o Microsoft Windows asztali operációs rendszerek és Office adminisztrációs szintű ismerete
      o Debian alapú Linux disztribúciók adminisztrátori ismerete (pl.: Debian, Ubuntu, Zentyal)
      o Eszközbeszerzés szakmai támogatása
      - Folyamatban lévő egyetemi / főiskolai tanulmányok
      - Heti legalább 20 munkaóra vállalása
      - Precizitás, megbízhatóság

      Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
      - Angol nyelvtudás írásban
      - „B” kategóriás jogosítvány

      Munkavégzés helye
      - 1139 Budapest, Fáy utca 1/b. I. emelet 2. iroda

      Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az jobs@netclass.eu email címre.
      Elvárások:
      Jogosítvány: B