MUNKAADÓKNAK
      Álláshírdetés feladása
      Gyorsan létrehozható hírdetések
      Ingyenes regisztráció
      MUNKAVÁLLALÓKNAK
      Naprakész, friss álláshirdetések
      Megbízható álláshirdetések
      CÉG HIRDETÉS
      Egyszerűen, gyorsan létrehozható
      hirdetések.Üzleti kapcsolat
      Nagy látogatottság..
      Takarító
      Váci Fegyház és Börtön
      Feladatok:
      Tisztelt Álláskereső!
      Tájékoztatom, hogy a Váci Fegyház és Börtön Gazdasági Osztályára határozott idejű, közalkalmazotti jogviszony létesítésére TAKARÍTÓT keres.
      Feltételek:
      -18-55. életévet betöltött magyar állampolgár
      - 8 általános
      - egészségügyi alkalmasság
      - büntetlen előélet
      - közalkalmazottak jogállásáról szóló erkölcsi bizonyítvány
      Amit kínálunk: min. br. 138.000 Ft, évi br. 200.000 Ft cafeteria, utazási támogatás, lakhatási támogatás.
      Fényképes önéletrajzokat a vactoborzas@bv.gov.hu e-mail címre várunk!
      Érdeklődni a 27/620-315 telefonszámon lehet.
      Amennyiben aktuális álláskeresése hívjon bizalommal.
      Elvárások:
      Minimális elvárt végzettség: 8 általános